מבזקי חדשות ועדכונים

במהלך השנים 2018-2020 טרומתבור השלימה ביצוע של סדרת פרויקטים מיוחדים ומורכבים כמו ביצוע קורות יציעי איצטדיון בלומפילד המתחדש. פרויקט מורכב שהושלם במקצועיות ובהצלחה.

מרלו"ג וולבו בצמת מסמיע בהיקף של 20,000 מ"ר מעטפת שלד טרומי מושלם עמודים, קורות דרוכות ואלמנטי קיר קבלן ראשי אפקון.

עבור מבנים ונתיבים בצעה טרומתבור עמודים וקורות דרוכות למרלו"ג בהיקף של 5,000 מ"ר בפארק תעשייה ראם.

עבור חברת לוגיסטקאר קבלן ראשי על הדשא בצעה טרומתבור עמודים טרומיים.

שלד טרומי מושלם עבור יוניסקופ קבלן ראשי לירם ביצוע עמודים, קורות דרוכות ואלמנטי קיר מחופים אבן.

עבור חברת דנישרא בצעה טרומתבור שלד טרומי מושלם עבור חברת טננגרופ עמודים טרומיים, קורות דרוכות ואלמנטי קיר בחיפוי אבן.

עבור חברת וילאר בצעה טרומתבור מעטפות שלדים טרומיים במבואות כרמל, ציפורית ובר לב בהיקף כולל מעל 40 אלף מ"ר.

בפארק תעשייה  בר לב בצעה טרומתבור מעטפות שלדים טרומיות מושלמות עבור עמודים טרומיים, קורות דרוכות ואלמנטי קיר בחיפוי אבן עבור היזמים SK ,עבדו ואומן הנירוסטה.

בפארק התעשייה בר לב מבצעת טרומתבור עבור לב חשמל מבנה נוסף של מעטפת שלד טרומי מושלם.

בביצוע משולב עם חברת ליאם בצעה טרומתבור שלד טרומי בבנימינה מרלו"ג עבור פז.  

ברפא"ל בצעה טרומתבור 2 מעטפות שלד טרומיות 


טרומתבור מסיימת את שנת 2017 עם 2 פרויקטים ייחודיים המהווים שיא ביכולת ההנדסית והביצועית של חברת טרומתבור בכל שנות קיומה.
הפרויקט הראשון הינו המרכז הלוגיסטי של קרגו במודיעין. מגה פרויקט מורכב בהיקף של 20,000 מ"ר. תכנון אדריכלי גיורא לוי, תכנון קונסטרוקציה שלום ברששת ניהול הפרויקט מהנדס שמואל אמר. שלד טרומי מושלם ייצור והרכבה של עמודים טרומיים, קורות דרוכות אלמנטי קיר כולל לוחדי"ם. זהו הפרוקיט הגדול בהיקפו ומסוגו שבוצע ע"י טרומתבור מיום הקמתה. הפרויקט השני הינו במתחם מיי בייבי בירכא. הפרויקט מאופיין בפתרון תכנון קונסטרוקטיבי ייחודי ראשון מסוגו בארץ מפתחים של 33 מ"א. בחתך דבל T ייחודי פתרון הנדסי שהקטין את משקל הקורות בכ-30%.  שילוב של עמודים טרומיים מעל קומה קיימת, קורות אשו וקורות בהיקף המבנה.            פרויקט מיי בייבי מעלה את היכולת התכנונית והביצועית של טרומתבור לחברה מובילה בשורה הראשונה של בנייה טרומית מתועשת.

פרויקטים נוספים שבוצעו במהלך 2017 ע"י טרומתבור הינם : מרכז לוגיסטי עבור חברת א.א. מראות במודיעין של טרומי מושלם. בליסימה ייזום של שמיר הנדסה בפארק מבוא כרמל ביצוע שלד טרומי מושלם. מוסך אוויס בשיתוף עם גרין מבנים במעוין שורק עמודים טרומיים וקורות טרומיות קשתיות.                                               

היזם SEVEN מתחם מסחרי בירכא בשת"פ עם הקבלן רום חן עמודים ופריקסטים מרכז לוגיסטי עבור חברת אלקטסיס שלד טרומי מושלם בפארק תעשייה צבאים.
קורות וטריבונות עבור חב. י. לרר בהיכל ספורט אולם פיס בחדרה.
ועוד....

את שנת 2018 פותחת טרומתבור בשת"פ עם גרין מבנים קורות עבור הטריבונות באצטדיון בלומפילד המתחדש. 

טרומתבור מסיימת את שנת 2016 בפרויקטים לתעשייה ו\או מסחר אשר מאופיינים בשילוב אלמנטים טרומיים חלקיים עמודים טרומיים, ו\או קורות טרומיות דרוכות ו\או אלמנטי קיר חשופי בטון ו\או מחופים אבן נסורה.

פרויקטים לתעשיה ו\או מסחר כאשר השלד כולו מבוסס על יישום אלמנטים טרומיים.
בסוג זה של ביצוע חברת טרומתבור מביאה לידי ביטוי יתרון משמעותי ליזם או הקבלן.
קיצור משמעותי של לוח הזמנים מרגע קבלת תכניות לביצוע השלמת תכניות ייצור לפי סדר ההרכבה עד חדשיים מסירת שלגד טרומי משולב כל האלמנטים הטרמיים בין 3-6 חודשים.
תוך רמת איכות גבוהה, בקרה ועמידה בתקנים.
 

במהלך תחילת שנת 2016 סיימה חברת טרומתבור מספר פרוקיטים גדולים ומורכבים במיוחד.


הקמת מפעל חדש עבור יהודה פלדות באשדוד בשת"פ עם חברת המתועשת חברת טרומתבור יצרה והרכיבה עמודים טרומיים בגובה 32 מ' בחתך חריג במיוחד. בגלל גובה העמודים והחתך המיוחד העמודים יוצרו והורכבו בשני חלקים.
כממוכן, לאותו פרויקט סופקו קורות מיוחדות באורכן ובחתך.


מפעל יינות כרמל מזרחי הוקם בפארק התעשייה אלון תבור בשת"פ עם קבוצת שמיר.
בפרוקיט נדרשה חברת טרומתבור להביא לידי ביטוי תכנון ייצור והרכבה בלוח זמנים קצר במיוחד. הפרויקט שהיה גדול בהיקפו משולב בנייני מנהלה ואולמות הייצור אופיין בשלד טרומי מושלם.
עמודים טרומיים, קורות טרומיות דרוכות ואלמנטי קיר בחיפו אבן טבעית.


בפארק התעשייה אלון תבור הושלמה הקמתו של מפעל לעיבוד וייצור צנורות פלדה של משפחת פינקלשטיין. חברת טרומתבור בצעה תכנון וייצור של עמודים טרומיים בכמות וחתכים חריגים בגלל דרישות עומסים גבוהים

במרכז הקניות מול זכרון של היזם משה בר יהודה בצעה חברת טרומתבור את ייצורן של טריבונות ישיבה ל-13 אולמות קולנוע בשת"פ עם רום גבס.

בימים אלה מסתיימת הקמתו של בית י.א. עבודות חשמל של היזם יואל ברזני באזור התעשייה של תימורים. מבנה תעשייה ייחודי משולב שלד טרומי מושלם בהיקף של כ-3000 מ"ר הסתיימה הקמת השלד הטרומי בשילוב החלקים הקונבנציונאליים ב-4 חודשים.
בפרויקט זה חברת טרומתבור בצעה תכנון, ייצור, והרכבה של קורות מסוג אשו במפתחים של כ-20 מ' לקבלת חללים גדולים מקיר לקיר, עמודים טרומיים, קורות טרומיות דרוכות, אלמנטי קיר מחופי אבן ולחודי"ם.

חברת טרומתבור ספקה לחברת ק.ס.מ.ג מחיפה קרומים עבור הקמתו של גשר ארם נהריים עבור משרד הביטחון.
 

בימים אלה משלימה חברת טרומתבור בשת"פ עם קבוצת שמיר ייצור והרכבה של עמודים טרומיים וקורות דרוכות בפרויקט גולחן במודיעין.

בפארק מבואות מודיעין מקימה חברת א.א. מראות מרכז לוגיסטי חברת טרומתבור מבצעת תכנון, ייצור והרכבה של עמודים טרומיים, קורות טרומיות דרוכות ואלמנטי קיר גמר בטון אדריכלי.
 

במתקן חירייה הסתיימה הקמתו של מפעל לייצור RDF עבור מפעלי נשר. חברת טרומתבור בשת"פ עם חברת אברהם יצחק הקבלן הראשי בפרוקיט ספקה את קירות ההיקף של המבנה במר בטון אדריכלי.
 

באזור התעשייה של טירת הכרמל מוקמת נגריית אורון תעשיות עץ בביצועי הקבלן גיא יוסי ושות' בשילוב אלמנטים טרומיים חברת טרומתבור מבצעת עמודים טרומיים ואלמנטי קיר בגמר בטו אדריכלי.


חברת טרומתבור פתחה את שנת 2015 בביצוע מספר רב של פרויקטים במקביל.       הפרויקטים מאופיינים ברמות ביצוע שונות. תכנון, ייצור והרכבה של אלמנטים טרומיים מסוג אחד או שניים בפרויקט אחד ועד תכנון, ייצור והרכבה של אלמנטים טרומיים של כל שלד המבנה.
החברה נערכת להגדיל את אמצעי הייצור על מנת לעמוד בלו"ז תוך שמירה והקפדה על האיכות שהם מאבני היסוד של האני מאמין של החברה.


בימים אילו הסתיימה הקמתו של פרוייקט גדול בהיקפו בפארק תעשיות בר לב עבור מז"ם. 
למרות הלו"ז הקצר בשל התחייבות מול המזמין, הפסקות ייצור במהלך חגי תשרי וחודש הרמדאן. העמוד הטרומי הראשון נוצק במחצית חודש ספטמבר 2014. אלמנט קיר אחרון הורכב במחצית ינואר 2015. בכל מהלך הביצוע התקיים תיאום מושלם בין חברת טרומתבור לבין מנהל הפרויקט על מנת לאפשר לקבלנים אחרים להשתלב בהקמה ללא עיכוב. 


עבור חברת המתועשת בע"מ מבצעת חברת טרומתבור שני פרויקטים בשילוב פרטי עמודים טרומיים מורכבים במיוחד. מפעל על בד בדימונה ומפעל עבור יהודה רשתות באשדוד.


בצמת הצ'ק הפוסט מבצעת טרומתבור עבור חברת האחזקות מגה אור שילוב בשלד עמודים טרומיים ואלמנטי קיר מחופים אבן נסורה. 


בשילת הסתיימה הקמתו של פאור סנטר נוסף בבעלות חברת האחזקות מגה אור אחזקות 
חברת טרומתבור בצעה שלד טרומי מושלם עמודים טרומיים,קורות דרוכות ואלמנטי קיר בחיפוי אבן נסורה.


בכרמיאל מוקם בימים אלה מבנה של מפעל וולתה בביצוע קבוצת שמיר.  חברת טרומתבור מבצעת מערכת שלד מושלמת, עמודים טרומיים, קורות דרוכות בחתך T הפוך, קורות דרוכות בחתך אשו ואלמנטי קיר מחופים אבן נסורה.


ועוד בכרמיאל, הולך ומוקם מבנה עבור של חברת טרלידור. אדריכל הפרויקט גידי כרמון ממשרד יובתים. טרומתבור מבצעת שלד מושלם עמודים טרומיים, קורות טרומיות דרוכות, אלמנטי קיר מחופים אבן נסורה ולוחדי"ם בעובי 50 ס"מ.


במהלך השנה האחרונה חברת טרומתבור הייתה שותפה בהקמתם של פרויקטים רבים ברחבי הארץ


במפעל פלרם בקיבוץ רמת יוחנן הושלמה הקמתו של מבנה בן 7000 מ"ר. חברת טרומתבור בצעה את הייצור וההרכבה של האלמנטים הטרומיים עמודים ואלמנטי קיר מחופים באבן נסורה.


בימים אלה הושלמה מסירתו של בית רוסמן בחלוצי התעשייה בחיפה, משרדי ההנהלה  וחנות המפעל. חברת טרומתבור בצעה שלד  טרומי מושלם עמודים, קורות ואלמנטי קיר וגדר אלמנטים היקפית בחיפוי אבן. 
שני הפרויקטים תוכננו ע"י משרד אדריכל גיורא לוי ומהנדס דויד בלנק, ניהול הפרויקט בוצע ע"י מהנדס שמואל אמר


בכורדני הושלם מרכז מסחרי של חברת מגה אור אחזקות. חברת טרומתבור בצעה ייצור והרכבה  של עמודים טרומיים ואלמנטי החזיתות הצדדיות והאחוריות בחיפוי אבן.
בשילת מוקם בימים אלה מרכז מסחרי של מגה אור אחזקות חברת טרומתבור מבצעת ייצור והרכבה של עמודים טרומיים, קורות דרוכות ואלמנטי קיר מחופים באבן נסורה.


במודיעין הושלמה בנייתו של המרכז  הלוגיסטי של חברת ניסקו וחברת מגה אור אחזקות. חברת טרומתבור בצעה ייצור והרכבה של עמודים טרומיים ופריקסטים.


במהלך השנים 2013 - 2014 השלימה חברת טרומתבור מסירה של כ - 40 גני ילדים עבור מרכז השלטון המקומי ברחבי הארץ


בתחילת חודש יוני הושלם ביצועו של קיר אקוסטי בכביש עוקף עכו, חברת טרומתבור בצעה ייצור והרכבה של העמודים הטרומיים ואלמנטים בחיפוי אבן כורכרית


בפארק תעשייה שגיא 2000 במגדל העמק הושלמו 3 מבנים במהלך השנה האחרונה בשילוב אלמנטים טרומיים ייצור והרכבה של חברת טרומתבור, ממתקי סעדי, אספיר ואנזימוטק.


חברת טרומתבור השלימה ייצור והרכבה של פריקסטים מחופים אבן 4 קומות שהם השלב הראשון של בית שירדל בבני ברק בביצוע חברת תדהר. השלב השני יוצא בימים אלה לדרך. 


חברת טרומתבור ייצרה והשלימה במהלך 3 החודשים האחרונים את אספקתם של כ-500 מ"ק קורות אשו עבור גרין מבנים למרכז הלוגיסטי של חברת טלקאר. פתרון קונסטרוקטיבי מיוחד וייחודי.


עבור חברת המתועשת בע"מ מבצעת חברת טרומתבור ייצור והרכבה של עמודים טרומיים במפעל סודה סטרים ההולך ומוקם באזור התעשייה להבים.


במהלך השנה האחרונה בצעה חברת טרומתבור עבור קבוצת שמיר הנדסה ייצור והרכבה של אלמנטים טרומיים במספר פרויקטים, בית ניסקו במודיעין, חוגלה בעפולה, אנזימוטק בפארק תעשייה שגיא 2000 במגדל העמק, בימים אלה מבצעת החברה קורות פסיה דרוכות במפעל תנובה המוקם בתל יוסף.  


בית אקווליינס בבעלות היזם אורי סרור מוקם באזור התעשייה הדרומי של אשקלון בצמוד למפעל קרלסברג. חברת טרומתבור מבצעת שלד טרומי מושלם עמודים, קורות, ואלמנטי קיר מחופים אבן נסורה.


חברת טרומתבור מציעה לבנייה למגורים  במגזר הפרטי, מושבים וקיבוצים טכנולוגיית בניה מתקדמת ואטרקטיבית, בניה קשיחה, עם ובלי חיפוי אבן, בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה ביותר, בלו"ז קצר 
 
לקבלת פרטים נוספים לחץ על גבי המבזק

אלמנטים טרומיים

   פרויקטים

מי אנחנו
 
חברת טרומתבור בע"מ הוקמה בשנת 2004 והינה יצרנית בתחום מוצרי בטון טרום.
החברה מייצרת ומספקת מוצרי בטון טרום ושירותים משלימים מקיפים ברמת האיכות, האמינות והשירות הגבוהים ביותר לחברות בנייה וליזמים בענף הבנייה.
 
חברת טרומתבור פועלת כקבלן יוזם, מתכנן ומבצע של פרויקטים בסקטור הציבורי, הביטחוני והפרטי הכוללים: רשויות מקומיות ואזוריות, מפעלים, בתי מגורים, מרכזי מסחר, מרכזים לוגיסטיים ומבני ציבור.
 
המוצרים המובילים של החברה הינם: קירות מסך וקירות נושאים, בגמר בטון גלוי וקירות מחופים בגמר (אבן, שיש, קרמיקה, לבני סיליקט ועוד), עמודים טרומיים, קורות טרומיות, קורות דרוכות, קרומים ועוד.
לוגו טרומתבור

טרומתבור בע”מ מוצרי בטון טרום אזור תעשיה אלון תבור ת.ד. 2467, רח' הברוש 1, עפולה 18123, 
טל: 04-6526302, ​פקס: 04-6400262
בניית אתרים - מועלם גלית